KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098024
nr 909 8024
Akvarell
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Hamnmotiv, 'Claude his majesty', motivet: 18 x 25
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 september 2014
kl 19:41:21
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
6
500 kr